השורשים שלנו

זה היה בשנת 1965, הרבה לפני שהמילה קומפוסט היתה שגורה בכל בית. שלום גמליאלי, האבא המייסד של דשנית, גילה את סוד קסמו של הקומפוסט.

משם הכל צמח ונפתח: חיבור לאדמה הארצישראלית, חושים חדים וחזון של איש אחד שורשי להפוך זבל מרפתות ולולים לאמצעי דישון משובח שמטיב עם חקלאי הארץ.
אחרי קרוב לעשרים שנה של עשייה מרתקת ומשתנה עם הפנים לשוק החקלאי, בראשית שנות השמונים, זיהינו בדשנית את הצורך העולה בעולם הגינון, בתערובות שתילה איכותיות ומקצועיות.

זו היתה יריית הפתיחה לעשייה שמלווה אותנו עד היום הכוללת ייצור ושיווק מגוון מוצרים איכותיים לגינון לשוק המקצועי והפרטי כאחד:

תערובות שתילה ומצעי גידול איכותיים, ביו-קומפוסט, ביו-הומוס, מוצרי טוף ומגוון חיפויי קרקע.

בשנות התשעים הצטרף לחברה עמיר נחשון, בן ממשיך ומי שמנהל אותה עד היום עם עיניים בורקות. כמי שגדל לתוך העסק המשפחתי הצומח, עמיר הביא איתו רוח חדשה ופיתח את רשת הקשרים הבינלאומית של דשנית עם ייבוא ופיתוח של מגוון מוצרים חדשים. 

מאז ועד היום אנחנו לא שוקדים על הצמחים ולא על השמרים ומקפידים להרחיב ולשכלל ללא הרף את קשת המוצרים שלנו תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר תחת פיקוח ובקרת איכות מוקפדים.

אנו גאים לייצר בדשנית מוצרים כחול-לבן. כאלו שמיוצרים, מפותחים ונבדקים בארץ ומותאמים בדיוק לאקלים הישראלי הייחודי.

במפעל דשנית בבאר יעקב, עובדים עם מיכון אוטומטי, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשם הבטחת דיוק בנפח המוצרים, בקרה מקסימלית ואיכות אריזה.
ה-DNA המשפחתי ממנו הכל התחיל מתווה את החשיבה השירותית שלנו. 
מנהגי המשאית המובילים את המוצרים שלנו ללמעלה מ-150 משתלות ומרכזי גינון ברחבי הארץ ועד חווית המוצר בידיים החשופות של הגנן החובב והמקצועי. יש על לצמוח.

הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל הם נטע לרגלינו.
נטע שתמיד נטפח ונזין.

מוזמנים לפרוח איתנו.