קטגוריה: הגנן החובב

אביזרי גינון מגניבים

לחיי האצבעות הירוקות של כולנו

אוקי, שימו לב לדבר הבא זה עומד להיות ממש מגניב. אנחנו נציג לכם 3 מוצרים שכל תפקידם הוא להקל עליכם ועלינו חובבי הצמחים את החיים. לא שקשה לנו יותר מדי אבל אם אנחנו מגדירים עצמנו כבעלי אצבעות 'חומות' ומרגישים שבא לנו לעלות מדרגה ל'אצבעות ירוקות' האביזרים הבאים ללא ספק עושים זאת.

 

להנביט גלעין אבוקדו תוך כדי שייט

נתחיל מאחד האביזרים המגניבים שפגשנו, שמו Avoseedo  ותפקידו בתכל'ס הוא לגמול אותנו מנעיצת קיסמי שיניים ונסיונות ייצוב הגלעין מעל ספל מים. אם כבר גלעין ויש מים, אז למה לא להפליג ולהנביט בו זמנית? או עצם 'להפביט' אבוקדו.

את יאכטת האבוקדו ניתן לרכוש כאן

 

להנביט זרעים ולגדל יחורי צמחים במתקן מתנפח

המוצר הבא הוא עוד קסם מעולם הגינון. אם אתם מאלו שמסתובבים כל היום עם סכין או מזמרה בכיס, ועין אחת בולשת אחר צמחי שכנים לטובת ייחורים, הפלא הבא הוא ללא ספק עבורכם. שימו לב איך הדבר הזה מתנפח (סיבי קוקוס דחוס) במים תוך שניות ומאפשר לכם בעצם לייחרף להנביט ולאחר מכן לשתול את התוצרת בגינה או בעציץ, כך זה עובד :-)))

את מנביט הפלא ניתן לרכוש כאן

 

להשקות צמחים כשאתם בחופשה

עם פקק של בקבוק

יש סוסים שמדברים עברית ויש פקקים שמשקים צמחים כשאתם בחופש. לא בחופש שנמשך חודש, אבל 3 עד 5 ימי חופש בסיוע פקקי השקיה? קלי קלות. כמה פשוט, ככה גאוני, ככה משמר את הצמחים ומפחית לחצים וטרדות כאשר אתם נופשים.

כך זה עובד:

את פקקי ההשקיה ניתן לרכוש כאן

לסיכום,

שלשה אביזרים מגניבים, ללא ספק מועילים ויעילים.

תתחדשו ובעיקר תהנו מאיתנו צוות דשנית

 

 

הכותב – אייל מליון – בלוגר – הנדסאי אדריכלות נוף המתמחה בגינון מיכלים

תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *